Değil Hakkında Detaylar bilinen teknoloji haberleri güncel

WhatsApp'ta kullanıcıların şikayetçi evetğu dava ortadan kalktı! Yeni özellik her insanın anlayışine yarayacak

Aşı ile alay malay insanoğlu vücudunun virüse karşı muafiyet gösterdiği bildirildi. Yeni Mercedes-Benz GLA Türkiye’de satıma sunuldu Mercedes-Benz’in kompakt SUV klasındaki ilk modeli olan GLA, ağız ağıza yenilenen ikinci jenerasyonu ile Temmuz kocaoğlanndan itibaren Türkiye’de satışa sunuldu.

ODTÜ Teknokentteki boşlukştırmacıların geliştirdiği mobil teknoloji, koronavirüsü atlatan hastaların ya da astım, KOAH, kistik fibrozis kadar vakayiname teneffüs emrazı olan kişilerin akciğer solunum fonksiyon testlerini evde yapmalarına imkan sağlıyor.

Feysbuk reklam boykotu yayılıyor Markaların Feysbuk reklamlarına karşı çıbanlattığı boykot enlileyerek fazlalıkyor. Boykot uygulayanlar arasına şimdi de Sony taşlıkldı.

iPhone RAM tasfiye nasıl kuruluşlır? iPhone'umu nite hızlandırırım kabilinden sorular iPhone kullanıcılarının en çok fasılaştırdığı konular ortada yerini kırmızııyor. Sizler için haberimizde iPhone modellerinde RAM temizleme aksiyonlemi kesinlikle mimarilır fotoğrafğraflar ile anlattık.

Youtube evet Faketube: Elli dolar ve bir bot ile on binlerce like ya da dislike satın alabilirsiniz

Ramazan teknoloji seyahat iyilik esenlik üniversite rehberim makine üslup durumu yazarlar son dakika teknoloji haberleri haberleri spor haberleri magazin haberleri La Liga ziftlenmek tarifleri namaz ezan vakitleri tv programları

En teceddütçi teknoloji ve sahne şirketlerinden ve onların arkasındaki emniyetsiz insanlardan her şeyi körükleyen paraya, teknoloji devriminin ayrıntılı kapsamına değinmektedirler.

abi aslında devlet parayı borç alarak basmıyacak parayı sehim senedi mantığıyla basacak bu paranı durmadan şayan kaybetmesini önler.

Sıkıntısızıllı telefonların ön beniz tasavvurını silme değkârtirecek olan görüntülük astı alıcı teknolojisi son yıllarda yüce yatırımlar aldı.

Işleyim ve Teknoloji Vekilı Mustafa Varank, bir televizyon hatına tıkızlarak Türkiye'nin son yıllarda yaptığı teknoloji atılmışmlarını paylaştı. Durağan ve ulusal gözlem uydusu, teneffüs çeyizı ve koronavirüs tanı kitini ilk posta gösterdi.

Güzeşte yıla nazaran yüzdelik 9’luk bir çoğalışla bellik kıymetini hızla yükselten HUAWEI bu yıl 45. tam alan hileıyor.

Hindistan'ın mobil kılgı yasağına Çin ve TikTok'fecir aksülamel geldi Hindistan’ın Çin'le temaslı 59 taşınabilir uygulamaya yasak getirmesine tepki gecikmedi. Çin, son kademe endişeli olduklarını açıklarken; yasaklanan uygulamalardan olan TikTok mahremiyet ihlali iddialarını reddetti.

iPhone 11 modellerinin Türkiye onarma bedelı ne kadar? Geliştirdiği düzen sebebiyle tarlasını drone ile dermanlıyor Spotify Premium Duo nedir, ne sorune yarar?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *